Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Ti Je Krejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Huuuuu_uuuu_uuuuu
Yeah yeah

Të gjitha për ty unë do ti harroj
Gjithçka për ty unë do t'bëja tash
Gjithnjë do humb unë kurr sdo të fitoj
Por edhe i humbur të dëshiroj

Se ti për mua je
Ilaq bërë - smundjen ma largon
Dhe pse për mua je problem që zgjedhjen komplikon

Ti je krejt ti je asgjë
Ti je ajo që s'mund pa të
Ti je krejt ti je asgjë
Gjithçka për mua je (2x)

Ti je si një ëndërr që dëshiroj
Ta shoh çdo natë dhe du ta përjetoj
Ti je si një këngë që preferoj
Dhe sa më shpesh unë dua ta ndëgjoj

Se ti për mua je
Ilaq bërë - smundjen ma largon
Dhe pse për mua je problem që zgjedhjen komplikon

Ti je krejt ti je asgjë
Ti je ajo që s'mund pa të
Ti je krejt ti je asgjë
Gjithçka për mua je (2x)

Kam tash unë vetëm një dëshirë
Qe ti ta kuptojsh dhe ta dish se sa të dua unë ty
Dhe sa ti më bën të lumtur

Houuuuuuuuuu

Ti je krejt ti je asgjë
Ti je ajo që s'mund pa të
Ti je krejt ti je asgjë
Gjithçka për mua je (2x)

(gjithçka për mua je --- houuu_uuuu_oooo_uuuuu)
(ti je _ _ _ ti je krejt)


Ky tekst u dërgua nga lume a.k.a miss'albaBlero
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2004


Blero - Ti Je Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Krejt".
3. Video është e këngës "Ti Je Krejt", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0