Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Ende Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Houu jeee
Diku larg në rrug pa kthim
huuuuuu
dot largohem në pikllim.
Do të zhdukem përgjithmon,
dhe kurr zdot harroj dashurin ton.
mmmm
dot më pysin pse u largove
pse u largove
pergjigjen kurr nuk do ta kuptoj
hoojojojo
ti do bëhesh nuse do të dashurosh,
gjitha kujtimet do ti harrosh.

Ref:

Gjdo dit t'lutem të takoj në sy të shoikoj dhe të them se ende per ty vuaj, t'lutem më beso ende të dua (2x)

Në gjdo hap në gjdo vend
huujeje
ti mua më bjen ndërmend
më bjen ndërmend
më duket të kam pran kur ti qesh
ooh dua buzet të ti puth edhe një her
vetem edhe një her.
Endë smundem ta kuptoj
jojojojo
si erdhi fundi qe të shkosh.
mmmm
Nese un ty ndo një her t'kujtona
mos harro se jam i (hoo)vetmi që të dua.

Ref:

Gjdo dit t'lutem të takoj në sy të shoikoj dhe të them se ende për ty vuaj, t'lutem më beso ende të dua (2x)

uuuu

huuuuuu huuuuuu
hooooooow hooooooow

Ende të dua të lutem më beso
Ende të dua të lutem më beso

me muuuaaaaa
hooooooo
ende për ty vuuuuaaaj
wooohooo
ende për ty vuaj
ende për ty vuuuuuuuaaajj
hooooow hoojejejejejejejejejejeje
uuuuuuuuu


Ky tekst u dërgua nga bleroBlero
Publikimi: 01/12/2006


Blero - Ende Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Te Dua".
3. Video është e këngës "Ende Te Dua", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0