Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Papritur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Blero"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00Per nje qast mbeta
I habitur nga shikimi
yt I tronditur se qka
me ndodhi un nuk e di
un du ta di se kush je tii
deja vu un perjetovaa
nje moment kur u ndal dhe koha
e kuptova se diqka
me ndodhi prezenca jote mma humb kontrollin
tash afohu ti edhe nje hap
tash afrohu ti edhe nje hap

(Ref)me thuaj kush je ti qe
me ben te ndjej diqka qe nuuk
e kam prit
(ref x1)

Ke nje bukuri te jashtzkonsheme
me nje stil qet ben veqannt ty
nje buqzqeshje nje fajl
ma thuaj sonte ti dot jesh me mua
leri shoqet n'shoqeri me shokt e mi ikim bash ne hotel .....?
Ti harroojm te gjitha
let jem ne dy
mos me ler te pres eja tiii
tash afruhu edhe nje hap
tash afruhu edhe nje hap

(Ref x2)

Ti me ben te ndjej diqka qe nuke kam prit nuk e kam prit
ti me ben te ndjej diqka qe nuke kam prit
(ref x4)


Ky tekst u dërgua nga Rubessa
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet