Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - O Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

huauhau jehhhh edhe ni her

Bleroooo - Memliiiiiiiiii

jehehehhehe ohohohohohoh

jehehehehhe ohohohoohoh

Un tu luta dhe ti u ktheve
isha i bindur se ti me deshte
per ty gjithqka un bera vajzë
kengen ta kushtova duke qajt
mos mendo se mund te luash
edhe pse un ty te dua
nuk do t'thot qe s'kam kufi
nuk te them prap kthehu ti
veten lendova smundem me te duroj ma mir pa ty te jem
nese ti nuk me ndjen

(ref:)
O baby pse me mundon ti
pse nuk kupton ti
asgje me nuk esht njejt
o baby baby pse me mundon ti
pse nuk kupton ti
ti je kaq e padrejt
o baby babyy

Hoooohoohoh

S'kam rrug tjeter
tash nuk kam zgjedhje
e teprove ti me kto sjellje
sa gabova qe dashurova
zemren time un e lendova
ik nga un tash gjeje nje tjeter
un se bej me gabimin e vjeter
ti nuk me deshte kshtu siq jam
ti i deshte veq gjerat qe i kam
veten lendova s'mundem me te duroj
ma mir pa ty te jem
nese ti nuk me ndjen

(ref:)
O baby(o baby) pse me mundon ti
pse nuk kupton ti
asgje me nuk esht njejt
o baby baby pse me mundon ti
pse nuk kupton ti
ti je kaq e padrejt
o baby babyy

(Memli)
Hahahuuhauauha
Baby(ohohohoh)baby
babyyyyyyyyeee a merr vesh
e verteta te doli ne shesh
po e shoh pse me ke ndjek pas
tash prap je vet ma ske kthim
kshtu qe plas (plass)
se per ty me skam koh
me ne fund me t'vertet po te njoh
dy ftyrat e tua nuk me mashtrojn me
e di cila je per at po te le
babyy mos derdh lot
qdo fjal qe thua e ke te kot
e di qe gjithmon do t'mbetesh e njejt
mashtruese dhe e padrejt

(ref:)(2x)
O baby(ohh baby) pse me mundon ti
pse nuk kupton ti (ohhhhoohhh)
asgje me nuk esht njejt
o baby baby pse me mundon ti
pse nuk kupton ti(pse nuk kupton tiiii)
pse ti je kaq e padrejt
o baby babyy.......


Ky tekst u dërgua nga Loraa'h   lerobadboyBlero
Publikimi: 01/12/2006


Blero - O Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Baby".
3. Video është e këngës "O Baby", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0