Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Fly Away Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Hhejejjejjuuuuu

Ti e di qe un jam aj tipi
qe ti e kerkon dhe per
mua ëndrron ëhëhëhëh
ti më sheh mua n'qytet
emrin tim e thrret
ki qef mem pas vett
jo nuk e ki leht
ndalu mos vrapo
Me fal se s'kam kohë
ndoshta njëher tjeter
ku do qe jam ti me vjen pas(me vjen pas)
mere me ngadalë............

Ref:
Baby if you want me (want me)
catch me in the air (ai ai air)
we can fly away eehhe to see good play
ehhehe lady's is it want me (want me)
catch me in the air eehhe we can fly away
ehehhh to a secret place ej eej

Ti me thirr mua n'telefon mmmm
me thirr qdo dit e me pengon(pengon) mendon se mendjen ma ndrron
sa do qe ti mundohesh dije qe vetem lodhesh
s'kuptoj se nuk dorzohesh ndoshta njëdit pajtohesh
te un fat nuk ki gjeje një tjeter ti
bindu se s'jam per tyyy
ku do qe jam ti me vjen pas(me vjen pas)
mere me ngadalë....

Ref:
Baby if you want me (want me)
catch me in the air (ai ai air)
we can fly away eehhe to a secret placee
ehhehe ohoohoho jejejje uhuhuhuuh

nënënënënënë lady'ssss

lady's if you want me (want me)
catch me in the air (ai ai air)
we can fly away eehhe to see good play
ehhehe lady's ... ëhëhëh fly away
lady's want me catch me in the air (ai ai air )
fly away fly away..jeje.ëhëhëh......................


Ky tekst u dërgua nga  green4   LeRodaRkbo   GiimeBlero
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Blero - Fly Away
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fly Away".
3. Video është e këngës "Fly Away", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0