Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Summer Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summer Love".
3. Video është e këngës "Summer Love", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blero - Summer Love  (Feat. Astrit Stafaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Video Produksioni:

ASHA

Këngë e albumit:

"Fiksimi Im"

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 1"

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011

Komente

2 🔥

Featuring

Astrit Stafai

18/06/2011

2011-06-18T18:12:05+00:00

Veq një shikim,
vetëm një fjalë,
mjaftoj për mua.

Thellësi të ndiej,
një puthje t'rrëmbej,
pa fund të dua.

Sa herë, që n'ty unë mendoj
çastet më të bukurat i kujtoj,
edhe kur vera të përfundoj,
prapë afshinë tënd do ta kërkoj.

Summer Love je ti për mua,
sikur vera e nxehtë, zemër.
Summer Love je Baby,
m'kompleton kur m'tret në emër.

My Summer Love, my Summer Love (Love,...)
My Summer Love, my summer Love (Love,...)

Summer Love je ti për mua,
sikur vera e nxehtë, zemër.
Summer Love je Baby,
m'kompleton kur m'tret në emër.

My Summer Love, my Summer Love (Love,...)
My Summer Love, my summer Love (Love,...)


Ky tekst u dërgua nga  LeRodaRkbo   EnnisaaAG
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet