Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - S'e Kuptoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Pse te nxjerr nga zemer ime kur je be pjes e saj
si me thua harrom kur dje ishim te pandar
nese une ty te shoh sdi a do mund te pershendes
a te bej sikur ste njoh se duroj dot kete stres
enderrat qe per ty i thuraaaa nuk do mund dot ti largoj se kuptoj
Ti je vetem zhgenjim ti je vetem lendim
nuk te dua nuk te dua pse per ty une lendoj pse me ben te kerkoj
se kuptoj se kuptoj
Pse te n xjerr nga zemera ime kur je be pjes e saj si me thua harrom
kur dje ishim te pandar nese une ty te
shoh sdi a do mund te pershendes a te bej sikur ste njoh se duroj kete
stres enderrat qe per ty i thuraaaa nuk do mund dot ti largoj
REF:2XTi je vetem zhgenjim ti je vetem lendim
nuk te dua nuk te dua pse per ty une
lendoj pse me ben te kerkoj
se kuptoj se kuptoj


Ky tekst u dërgua nga InaBlero
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007


Blero - S'e Kuptoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Kuptoj".
3. Video është e këngës "S'e Kuptoj", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blero:


Komente 0