Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - Survive
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Survive".
3. Video është e këngës "Survive", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Blero - Survive Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Fiksimi Im"

Komente

Asnjë Koment

15/07/2013

2013-07-15T17:00:19+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Survive" kënduar nga Blero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 12 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
12

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dope (US). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Fuck 'em
Can't stop me think I'm messing around
You think I'm messin around
Well are you messin around with me
Truth is I've seen the ups and the downs
And through the losses and the founds
Well I'm right where I wanna be

Stop thinking everybody's shakin
You never get a break you're never gonna go
Stop thinking everybody's shakin
I never gotta break but

I survive
You can tryn but you can't deny me
I survive
Like a lie that just won't die
I survive

Fuck you ya think I'm messin around
You think I'm messin around
Well I ain't messin around you see
Back off you'll find your a*s on the ground
And when I roll through your town
Well I'll be layin you down to sleep

Stop thinking everybody's shakin
You never get a break you're never gonna go
Stop thinking everybody's shakin
I never gotta break but

I survive
You can tryn but you can't deny me
I survive
Like a lie that just won't die
I surviveMë Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë