Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blero - I Lartesuar Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Lartesuar Je".
3. Video është e këngës "I Lartesuar Je", por nuk këndohet nga Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Blero - I Lartesuar Je (Feat. Kreshnik Avdiu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Këngë e albumit:

"Yjet Kendojne"

Këngë e albumit:

"Fiksimi Im"

Komente

4 🔥

09/07/2013

2013-07-09T18:50:22+01:00BLERO
Po jetoj ne token tende i perulur oo ZOT
po jetoj ne qiellin tend i penduar dhe syt me lot
me fal mua ZOTI im
te lutem ti je fales, me fal per çdo gabim

REF BLERO (2x)
Ooo ZOT te falenderoj per te mirat qe sot po i gezoj
i lartesuar je, mbi gjithqka je ti
plot meshire e plot miresi

KRESHNIK AVDIU
Edhe pse ty nuk te shoh pa dyshim te besoj
i nenshtruar prane teje faljen tende e kerkoj
me fal mua zoti im
te lutem ti je fales, me fal per çdo gabim

REF BLERO (3x)
Ooo ZOT te falenderoj per te mirat qe sot po i gezoj
i lartesuar je, mbi gjithqka je ti
plot meshire e plot miresi


Ky tekst u dërgua nga  arberim   YanaOtr
Më Shumë Këngë Nga Blero:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet