A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Blero - Jo Jo  (Feat. Onat)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  274

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/06/2015

2015-06-27T17:58:53

Featuring

Onat

Muzika:

Elephant

Teksti:

Chipsi

Teksti:

Onat

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015
[BLERO:]
Pranë pasqyrës vet qëndroj,
Më asgjë nuk është njësoj,
Me mungon prania jote,
Dua t'shoh por stë shoh dot,
Sdua t'qaj e m'dalin lot,
Po eci n'zjarrin e ksaj bote,
Ti ishe dje por sot nuk je,
N'vendin tim ,ti kën e ke,
Më thuaj,
Që ti them se e deshta shume,
t'Fala dashuri pafund,
Me syt e huaj.

REF.:
Ti mere forcën,
Dhe më thuaj,
Se per ty jam një i huaj,
SOT dhe pse ishe,
SOT sje me JO JO,
Do të kthehesh e penduar,
Zemër thyer e lënduar,
PO , do t'më kërkosh që të të fali.

[ONAT:]
Pse pi mshef ndjenjat bonu qfare je,
Pse pe rren veten fol qa po ndjen,
Njeri nuk o guri krejt kena ndjejn,
Thjesh thuje qfare je,
AHHA,
Ama dorën edhe qoje gotën nalt,
AHHA,
Ti pe din per ty vi krejt botën e marr,
AHHA,
Bona i pa ftyr edhe si thom mfal
A ka plus Bota tjera se për ty vi tonat un i mar
Për momentin je mali jem po vi po tmar
Me mar komplet Malin futja rakin a bohet skandal
Ti je malli jem perfundojna n'spital
Ti je gac e kallt tlutna mos u nal

REF.:
Ti mere forcen,
Dhe me thuaj,
Se per ty jam një i huaj,
SOT dhe pse ishe,
SOT sje me JO JO,
Do të kthehesh e penduar,
Zemer thyer e lënduar,
Po, do t'me kerkosh që të të fali.

Më kerkosh që të të fali.


Ky tekst u dërgua nga ALT'inaAkordet

[BLERO:]
Pranë pasqyrës vet qëndroj,
Më asgjë nuk është njësoj,
Me mungon prania jote,
Dua t'shoh por ste shoh dot,
Sdua t'qaj e m'dalin lot,
Po eci n'zjarrin e ksaj bote,
Ti ishe dje por sot nuk je,
N'vendin tim ,dike e ke,
Me thuaj,
Qe ti them se e deshta shume,
t'Fala dashuri pafund,
Me syt e huaj.

REF.:
Ti mere forcen,
E me thuaj,
Se per ty jam nje i huaj,
SOT dhe pse ishe,
SOT sje me JO JO,
Do te kthehesh e penduar,
Zemer thyer e lenduar,
PO , do t'me kerkosh qe te te fali.

[ONAT:]
Pse pi mshef ndjenja bonu qfare je,
Pse pe rren veten fol qa po ndjen,
Njeri nuk o guri krejt kena ndjen,
Thjesh thuje qfare je,
AHHA,
Ama doren edhe qoje goten nalt,
AHHA,
Ti pe din per ty vi krejt boten e marr,
AHHA,
Bona i pa ftyr edhe si thom mfal
A ka plus Bota tjera se per ty vi tonat un i mar
Per momentin je malli jem po vi po tmar
Me mar komplet Malin futja rakin a bohet skandal
Ti je malli jem perfundojna n'spital
Ti je gac e kallt tlutna mos u nal

REF.:
Ti mere forcen,
E me thuaj,
Se per ty jam nje i huaj,
SOT dhe pse ishe,
SOT sje me JO JO,
Do te kthehesh e penduar,
Zemerthyer e lenduar,
Po, do t'me kerkosh qe te te fali.

Do m'kerkosh qe te te fali.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019