A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Blero - A E Din  (Feat. Ylber Osmani)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/10/2018

2018-10-17T16:03:15

Featuring

Ylber Osmani


A e din sa vret më shum se fjala,
kur bashk me lot vjen edhe ndarja
e qka po don më shum kur vet i dhe fund
pse ste kam fat
e qka po don më shum kur vet i dhe fund
pse sthu kam faj.

E di sësht leht met pa me tjetër
nga malli për ty flas me vetën
i them se ka harru, i them se ka lakmu
veq vetën ka mashtrru
i them se ka harru,i them se ka lakmu
veq vetën ka mashtrru.

Edhe sa si ty ai ka me i lanë
kjo lakmi ty ka me tvra,
Pyete zemren tem pse e ke trradhtu
nga dhimbja zdi a met fal a met lendu

Edhe sa si ty ai ka me i lanë
a e sheh veten ku ke ra
ai qet ka dashuru e ke largu
sa me vjen keq qysh ke përfundu.

A i ke dhon fjal tjetrit qe dikur mi the
a i premtove tjetrit njejt qysh mu mke rrejt
thojn shum pak kem nda dashurin me inat,dashurin me inat
thojn shum pak kem nda dashurin me inat, dashurin me inat

E di sësht leht met pa me tjetër
nga malli per ty flas me vetën
i them se tka harru i them se ka lakmu
veq veten ka mashtrru
i them se tka harru i them se ka lakmu
veq veten ka mashtrru.

Edhe sa si ty ai ka me i lane
kjo lakmi ty ka met vra
pyete zemren tem pse e ke trradhtu
nga dhimbja zdi a met fal a met lendu

Edhe sa si ty ai ka me i lane
a e sheh veten ku ke ra
ai qet ka dashuru e ke largu
sa me vjen keq qysh ke përfundu.


Lyrics submited by Taulant Hoxhae-Cards (3)

U krijua nga Mirjan Gjoni 2018-12-14 21:55:24
A e sheh veten ku ke ra?
Ai që t'ka dashuru, e ke largu
Sa më vjen keq qysh ke përfundu
2018-10-20 19:43:17
Edhe sa si ty ai ka me i lanë
Kjo lakmi ty ka me t'vra
Pyete zemrën tem
Pse e ke tradhtu
Nga dhimbja s'di
A me t'fal a me t'lëndu
2018-10-19 12:12:40
E di s'është lehtë
me t'pa me tjetër
Nga malli për ty
flas me veten

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019