Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerona Bytyci - Ditëlindja Jote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pershendetje a je mire
e di qe s'don me t'shkru
e me t'thirre

po diqka met than po du
kete ditelindje me ta uru pa mu ×2

Urime ditelindjen moj dashni
ti feston pa mu
une veç jam pa ty

Veç diqka mbaje mend
se pa ty shpirti po m'dhem ×2

Sot ton kohen t'kam menu
ti se din sa shume m'ke mungu

Banma hallall qe t'kam shqetesu
ndoshta sje vet e m'ke zavendesu ×2


Ky tekst u dërgua nga Antigona.CBlerona Bytyci
Publikimi: 16/05/2021
Teksti: Blerona Bytyci
Muzika & Mastering: Artan Jusufi & Tifi
Studio: Lear
Make Up: Leunita Murtezi
Video Produksioni: 2A Production
Organizoi: Abas Spahiu
Inqizim Vokali: Sami HoxhaBlerona Bytyci - Ditëlindja Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditëlindja Jote".
3. Video është e këngës "Ditëlindja Jote", por nuk këndohet nga Blerona Bytyci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerona Bytyci:


Komente 0