Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerona Bytyqi - Si Gjethet Në Pranverë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Si gjethet ne pranver
qe nuk dojn me ra
ashtu zemra ime
prej teje s'do me u nda

REF. 2x:
Me ike ne erresire
nje fjal pa me than
me ke lan te vetem
si femi pa nan

2x:
Gjithkush me pas than
s'e kisha besu
se ti ke me m'lan
te vetem me jetu

REF. 2x:
Me ike ne erresire
nje fjal pa me than
me ke lan te vetem
si femi pa nan
Cover: Labi - Si Gjethet Ne Pranvere
Blerona Bytyqi
Publikimi: 16/03/2022
Muzika: Bini Diez
Teksti: Kreshnik Avdiu
Studio: Galaxy Cinematic


Blerona Bytyqi - Si Gjethet Në Pranverë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Gjethet Në Pranverë".
3. Video është e këngës "Si Gjethet Në Pranverë", por nuk këndohet nga Blerona Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerona Bytyqi:


Komente 0