Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerta Jakupi - Mir Se Vjen Viti I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  4

Viti I Ri
Ja na erdhi Viti I Ri,
plot dhurata plot gezim,
na vjen per te na gezuar,
dhe per te festuar.

Viti I Ri eshte i gezueshem,
spese ne gezojm,
dhe me buzeqeshjen tone,
gezojm te gjithe,
Pra let te them I:Gezuar Vitin e Ri


Ky tekst u dërgua nga Rejsi

Blerta Jakupi - Mir Se Vjen Viti I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mir Se Vjen Viti I Ri".
3. Video është e këngës "Mir Se Vjen Viti I Ri", por nuk këndohet nga Blerta Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0