A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Blerton Fazliu është një shkrimtar i vogël. Ai qe nga mosha e vogel deshironte te shkruante tregime, poezi etj. Me vone nisi shkollen ne fshatin e tij, ne Poturoc. Ai po ashtu ishte ne klubin futbollistik "Ulpiana", por me pas ai e ndali aty. Me kohen zbuloi se kishte nje talent perveq futbollit, kendimit, etj. te shkruante poezi. Ai nuk ndalon se shkruari poezi dhe tregime imagjinative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Kristi Goxha

Ideal Sefa

Eljo Canka

Arsen Kurtashi

Florjan Curri

Markelino Harizaj

Olti Dedinca

Bleonard Metalia

Rilind

Enis Haziri


Tags: Blerton Fazliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019