Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleta Brovina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bleta Brovina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Bleta njihet per zërin e saj unik dhe të ëmbël, por edhe për stilin dhe vijat trupore. Karrierën e filloi me këngën e saj të parë "Harro". Më datë 11 Korrik 2016, Bleta Brovina publikon videoklipin "Sa Najs". Teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Më datë 18 Dhjetor 2016, Bleta publikon videoklipin "Shume Lehte". Teksti u shkrua nga Vig Poppa. Më datë 1 Prill 2017, Bleta publikon videoklipin "Ti Kom Fal". Muzika e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

9
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Fiorela Sahiti

Nikka

Elita Rudi

Kallashi

Ermonda

Festina Mejzini

Fatjona Kuçi

Eronida

Ariana

Tags: Bleta Brovina, Bleta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet