Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleta - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Se kuptova asnjehere une
E me mbeti mall
Zemra vdekur si jeton
Ne trupin e gjall

Ku mbeten ku mbeten
Ndjenjat qe kishe dje
U treten u treten
Fjalet qe ti mi dhe

Ref.
T'kom dasht t'kom dasht pa hile hile ty
S'kom dasht asnjehere
Me t'thy

Lot un i mbaj
Mrena un i mbaj i mbaj
Po zemres qysh mi thon
Ti mos qaj

Nuk pajtona une
Me fjalen
Çdo fillim ka nje fund
Se dashnia qe un kam
S'perfundon askund

Ku mbeten ku mbeten
Ndjenjat qe kishe dje
U treten u treten
Fjalet qe ti mi dhe

Ref. 2x
Tkom dasht tkom dasht pa hile hile ty
S'kom dasht asnjehere
Me t'thy

Lot un i maj
Mrena un i maj i maj
Po zemres qysh mi thon
Ti mos qaj


Ky tekst u dërgua nga @bletabrowinaBleta Brovina
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/03/2018


Bleta - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Bleta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleta Brovina:


Komente 0