Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Blg - Jom Reper

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jom Reper".
3. Video është e këngës "Jom Reper", por nuk këndohet nga Blg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blg - Jom Reper  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/07/2010

2010-07-07T13:20:02+00:00Jom Reper
Nejse spo shaj
po po flas me fjal t buta
ata q sum dojn let kshyrin si huta
makeq me ju kshyr un se ikni O Tuca
dine q nanes tjuv sante juv hin tuta
A e din se kush osht BLG-ja
q jeton midis Wienes
ja nis mu harru po prap i kthehet skenes
Ata q thojn na jena gjall prej Natyres
e kom ni gisht t mesem q ja qes ftyres

Refrain 2x:
Jom Reper po ashtu Gangster
tekstet mat mira un i kom n kerr
ata q thojn na kena Opell Kadett
let dalin n qytet na shohin n'Kabriolett

Un jom ai Reperi q nuk boj shum fjal
ta kry punen une tye veq me 3 fjal
e thuj ati djalit se un ja qi at nan
e kallxoju krejtve q e boj pa as ni fjal
A e dini se kush osht K1NG-1
e kshyrne at qiken kujna pia mshel synin
E kush jan ata q thojn neve sun na boni Dissa
un i pshurri nta si radiolidhsa
E thuju atynev q mos t bajn shum fjal
se bani juv erdha kome ju shku ajo nan
boni hajgare se sa jeni gjall
se mavon sun e thuni as ni Fjal

Refrain 2x:
Jom Reper po ashtu Gangster
tekstet mat mira un i kom n kerr
ata q thojn na kena Opell Kadett
let dalin n qytet na shohin n'Kabriolett


Më Shumë Këngë Nga Blg:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet