Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Blg - Krejt G

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt G".
3. Video është e këngës "Krejt G", por nuk këndohet nga Blg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blg - Krejt G  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/09/2010

2010-09-07T17:57:16+00:00Yeah BLG 2010
BLG d.m.th Boss Legend Gangster motherfuckers Yeah
Yoo Dj Puzzle motherfucker
Yeah music made by Dj Puzzle

Ref 2x:
Spo muj me ndrru une ket G
po qa me bo q krejt jon bo me G
kshtu qe leje krejt
se krejt q kan provu deri tash kan deshtu

Qija nanen krejt emrat e kengetareve jon bo me G
pse spe lan naj emer pershembell Remzi
po apet se apet e kishin shtu ni G
e tani isht bo Remzia-G
Po qa miuv ba krejt jon bo kollera
a nuk e din knena q jon sikur pedera
un spo flas perjuve po edhe perveti
ket G-en se kum dasht vet
po ma ka shtu shteti

Ref 2x:
Spo muj me ndrru une ket G
po qa me bo q krejt jon bo me G
kshtu qe leje krejt
se krejt q kan provu deri tash kan deshtu

Viti 2010 hala ni fjal e mir su ni
po qa me ba hala krejt po vazhdojn me G
normal sun jav nal se juv ka hi n kry
edhe najdit thmive emrat kan me jav lan G
Kur thmia dalin me lujt sedini cili osht cili
e qat kohen ju thmien keni mi ndrru
po leni ma mir kto sene
se sa edhe ju edhe ju skeni shku

Ref 2x:
Spo muj me ndrru une ket G
po qa me bo q krejt jon bo me G
kshtu qe leje krejt
se krejt q kan provu deri tash kan deshtu


Më Shumë Këngë Nga Blg:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet