Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blg - Ti Qeli Syt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ref2x:
okej ti qeli syt ta boj drit jom i pit
qe une kthena haver ti se ki prit
e hap gojen ban llam llam per ty jom oh djal existan
menove qe deshtova qe haver une kur vi
vet jom hit i rii edhe veq rri i ri
kur boj un new ti ja nis me lotu
i thu vetes pse o zot spo muj me rzu

mirdita mirmrama mir mengjes dit e mir
une vi apet ti tash e ki shtir
e ki deshir ti tash mue mem nal
je munu je perzhit je bo prall oh djal
repera sa dush jon bo krejt baballar
knojn sene fallc e sguxojn me dal n'mahall
shok ska kerkun ne per me na nal
ti mu mem rzuu shum her ki provu
prit aty kungj se e di q je nal
saher ki provu mue ti mem nal
apet unt t'thom jom i nxet val
se un gjithmon jom kon val

i vogel kur jom kon skum dit as me kajt
hi fell se hala tfort i kom dajt
dil me ata havera sod po ta jap dit tlir
shum her tkom kallzu q un jom i shlir
kur un kom pi joint ti ki koll pi duhonit
kur un jom kon ti je kon n'trip doktorit
mos ti njehi kejt senet se puna bohet mut
luj me ty e ma qon mallin si magjup
magjup traktuc pidhuc dhe karuc
ti je njoni prej tynev ti je pidhuc
per me shku dikun ma perpara se un
duhesh me pas oh pidh ni karuc

apet vi dil the me ata tut
mo mos u tut mos um bo tert mert
mos um belbzo kur un ty t'nali
kan met mungu kejt po un nuk ta fali
sa repera ka kosova njo 20 i kisha lon
qert rin badiava hajt ja nisin e knojn
sa repera ka kosova njo 20 i kisha lon
qert rin badiava hajt ja nisin e knojn

Ref2x:
okej ti qeli syt ta boj drit jom i pit
qe une kthena haver ti se ki prit
e hap gojen ban blla blla per ty jom ekzits
menove qe deshtova qe haver une ku vi
vet jom hit i rii veq nbin
kur boj un new ti ja nis me lotu
i thu vetes pse o zot spo muj me rzu

H99-BLG-S
TRIMI-G-BURNI-KING
PRIZREN RECORDS 2010Nuk kemi video për këtë këngë.


Blg
Publikimi: 24/02/2013


Blg - Ti Qeli Syt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Qeli Syt".
3. Video është e këngës "Ti Qeli Syt", por nuk këndohet nga Blg.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blg:


Komente 0