A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blinera Krasniqi
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 30
  • Birthday:
  • 11 September 1988
  • Zodiac sign:
  • ♍ Virgjeresha
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  26

Blinera Krasniqi is a popular singer. E re në moshë por shumë premtuese në skenën muzikore. Sharmantja e cila rrëmbeu çmimin kryesor në festivalin “Netët e klipit shqiptarë” nuk ndalon me kaq. Nuk ekspozohet shumë nëpër media për shkak se është në përfundim të studimeve, por pasi t’i mbarojë ato, ajo premton një hit të radhës. Vajza nga Prishtina e cila në bashkëpunim me Hekuran Krasniqin sfiduan së bashku shumë konkurentë të tjerë para ekranit televiziv.

Më datë 31 Tetor 2007, Blinera Krasniqi publikon videoklipin "Plas".

Më datë 8 Gusht 2008, Blinera Krasniqi publikon videoklipin "S'dua Te Flas".

Në Dhjetor 2008, Blinera & Hekuran Krasniqi marrin pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Mos E Le Per Pak".

Në Maj 2009, Blinera & Hekuran Krasniqi marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 8 me këngën "Mos E Le Per Pak".

Më datë 15 Shtator 2010, Blinera Krasniqi publikon videoklipin "Obelisku I Afrim Zhitise".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019