A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blinera Krasniqi - S'dua Te Flas


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/08/2008

2008-08-08T11:24:03

cdo dite po me theret,
e as nihere s'me le rehat,
pse nuk po me lejon,
qe edhe une,te knaqem pak.

a eshte kjo dashuri,
kur me percjell si hije e zeze,
nese keshtu vazhdon,
per ne te dy,nuk ka me shpres.

s'dua te jesh ne zemren time,
s'eshte hera e pare qe ben gabime,
me ler te qete ashtu si jam,
me dhimbjen qe e kam.

s'dua te jesh ne zemren time,
s'eshte hera e pare qe ben gabime,
me ler te qete ashtu si jam,
me dhimbjen qe e kam.

nje'mije here te kam thene,
por asnjehere,nuk more vesh,
me mua ndryshe s'ben,
veq me t'mire e jo me t'keq.

a eshte kjo dashuri,
kur me percjell si hije e zeze,
nese keshtu vazhdon,
per ne te dy,nuk ka me shpres.

s'dua te jesh ne zemren time,
s'eshte hera e pare qe ben gabime,
me ler te qete ashtu si jam,
me dhimbjen qe e kam.

s'dua te jesh ne zemren time,
s'eshte hera e pare qe ben gabime,
me ler te qete ashtu si jam,
me dhimbjen qe e kam.


Lyrics submited by SaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019