A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Blinera Krasniqi - Plas


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/10/2007

2007-10-31T13:18:04

plas,plas e digju edhe vuaj
ti per mua gjithmon ke qen i huaj
nuk lejoj me zemren time jo askush te luaj 2x

nuk dua te kujtoj asgje nga koh e vjeter tash un per inat kam gjetu nje djal tjeter nuk te ngjan aspak hiq fare sosht si ti tash un e kuptoj
qfar qenka dashuriiiiii...2x

aaaaaaaaaaaaaaa...oooooooooooo...

nanara nara naaaaaaaaa na nara nara nara naaaaaaaaaa...
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

plas,plas e digju edhe vuaj
as nje fjal per mua mos e thuaj
tash kuptoje se gjithqka mes nesh
ka mbaruar2x

nanara narana nanara narana....

nuk dua te kujtoj asgje nga koh e vjeter tash une per inat kam
gjetur nje djel tjeter nuk te ngjan aspak hiq gare sosht si ti
tash une e kuptoj qfar qenka
dashturiiiiiiiiiii...2x

plas

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Lyrics submited by  NitaaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019