Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Blinera Krasniqi - Dashuri Kurre S'ka Teper  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/12/2013

2013-12-22T01:00:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri Kurre S'ka Teper" kënduar nga Blinera Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blinera Krasniqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet