Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Blinera Muzhaku - Talenti Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Ylberi 2011"Talenti Im" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Blinera Muzhaku.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Blinera Muzhaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Blinera Muzhaku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet