Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blla Blla Blla - Ke Kujdes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shkoj e vij kaloj pran teje
Më dëgjon e më pëshpërit
Të kuptoj
ti më flet pa fjalë
E ndjej më do më do
O çka po të frikson
Dhe shqetson

Dhe kurdo që të shkëputesh ti nga rrënja
dhe të perëndosh sikur diell
un të pres ty si çcoher
të përqafoj dhe të ledhatoj
të qetsoj

Ke kujdes ke kujdes keeeee
Ke kujdes ke kujdes keeeee

Ti e din se etja pret
Si ta ndjej të pastërtën pafajsi
Më trego
Në degët e tua
Ti më ruaj ditë me diell
Disa pika shi
Të më jep freskin

Ke kujdes
Ke kujdes keeee – 2X


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda

Blla Blla Blla - Ke Kujdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ke Kujdes".
3. Video është e këngës "Ke Kujdes", por nuk këndohet nga Blla Blla Blla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blla Blla Blla:


Komente 0