Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blla Blla Blla - Ej Vasho Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ej vasho a e din se unë jam krejtësisht i humbur pa teje
Ej vasho a e din se sonte nuk kam gjum për shkak teje

Wow vasho a e din se unë jam krejtësisht i humbur pa teje
Wow vasho a e din se sonte nuk kam gjum për shkak teje-je yeah o yeah

Mami nuk më njeh babi bërtet
Shokët më tallin pandërprerë

Ba ba ba ba ba ba ba babi më rrehë yeah
Ba ba ba ba ba ba ba babi bërtet o yeah aaaa...

Blla blla blla bllla blla blla blla blla
Blla blla blla bllla blla blla blla blla
Blla blla blla bllla blla blla blla blla
Blla blla blla

I humbur dhe i çmendur
I humbur dhe i çmendur
I humbur dhe i çmendur
I humbur dhe i çmendur per shkak ty

2x
Ej vasho a e din se unë jam krejtesisht i humbur pa teje
Ej vasho a e din se sonte nuk kam gjum për shkak teje


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda

Blla Blla Blla - Ej Vasho
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ej Vasho".
3. Video është e këngës "Ej Vasho", por nuk këndohet nga Blla Blla Blla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blla Blla Blla:


Komente 0