Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blla Blla Blla - Mish Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tri herë të zgjoj nga gjumi
Dhe ti nuk do t’mi thuash fjalët që dua ti degjoj

Dy fjal të thjeshta se ke vështir të mi thuash
kur un jam ktu pran teje dhe pa gjum

Tri herë të zgjoj nga gjumi
Dhe ti nuk do t’mi thuash fjalët që dua ti dëgjoj

Ta kam dhënë zemrën
Të kam dhënë zemrën
Të kam dhënë shpirtin
Të kam dhënë shpirtin
Ti kam dhën ëndrrat
Ti kam dhënë fjalët
Ti kam dhënë

Tri herë të zgjoj nga gjumi
e ti nuk do t’mi thuash fjalët që dua ti dëgjoj

o mish o mish
oj oj oj o o mish
o mish o mish


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda

Blla Blla Blla - Mish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mish".
3. Video është e këngës "Mish", por nuk këndohet nga Blla Blla Blla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blla Blla Blla:


Komente 0