Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blla Blla Blla - Air Condition Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mami ty të lindi si dhurat për mua
E nxorra shiritin e kuq dekorues
Dhe e grisa kartuqin ku ishe e mbështjellur
Ma ktheve sasin e ajrit që kam thithur
Se ty të lindi mami
Se ty të lindi mami

Mami ty të lindi si dhurat për mua hahaha
Pran meje rrin
Dëshirat m’i din
O po t’më sheh babai im
Vetëm mos t’më sheh babai im
Se ty të lindi mami
Se ty të lindi mami

Air-condition
Air-condition
Air-condition
Air-condition

Paparapara papaparapapa

Të më ftoh të më nxen të me fryn të më thith të më...
Air-condition
Air-condition
Air-condition
Air-condition
Të më ftoh të më nxen të me fryn të më thith të më...
Air-condition
Air-condition
Air-condition
Air-condition
Të më ftoh të më nxen të me fryn të më thith të më...
Air-condition
Air-condition
Air-condition
Air-condition
Të më ftoh të më nxen të me fryn të më thith të më...
Joooooo jooo jo jo
Joooooo jooo jo jo
E bukur plastike dhe automatike 4 X

Që më ftoh që më nxen që më fryn që më thith që më…
Joooooo jooo jo jo

Se ty të lindi mami se ty të lindi mami 4X


Ky tekst u dërgua nga Arlinda Zymeri

Blla Blla Blla - Air Condition
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Air Condition".
3. Video është e këngës "Air Condition", por nuk këndohet nga Blla Blla Blla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blla Blla Blla:


Komente 0