Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blla Blla Blla - Fucking Buisnesswoman Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ajo diku shkoi por nuk më tregoj ku
Dhe çdo herë kur kthehet nuk ka kohë për mua
O zot sa shumë dua të kujdesem për të
Ta laj, shpërlaj dhe pleshtat t’ia ha

Ajo diku shkoi, diku kaloi

Ajo diku shkoi por nuk më tregoj ku
Dhe çdo herë kur kthehet jo jo nuk ka kohë për mua
O zot sa bukur ajo fluturon
me krah si engjëll dhe sqep që ndriçon

Ajo diku shkoi, diku kaloi

Ajo është f**king businesswoman
Ajo është f**king business zhena
Ajo është f**king business grua


Blla Blla Blla - Fucking Buisnesswoman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fucking Buisnesswoman".
3. Video është e këngës "Fucking Buisnesswoman", por nuk këndohet nga Blla Blla Blla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blla Blla Blla:


Komente 0