Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki - So Kurgjo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "So Kurgjo".
3. Video është e këngës "So Kurgjo", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki - So Kurgjo  (Feat. Moss)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mossi

29/11/2016

2016-11-29T15:52:11+00:00#Moss:
Na nin rrall se na bina sene trralla
skena tbojm na me prralla
hala jom neper rrug tum njek daj e halla
kur nihen sirenat ikum kejt mahalla
trupin e ftoft gjakun e zi
BLLEKI perball tu na bo ka ni vi
ngjarjet me veti per qdo melodi
pe di jom hi dika amo ka nuk e di
kshtu qe hiq mos um vet G
qysh i zgjidhi problemet se nuk o befasi
nese nuk e din e thom me bindje sigurt e ki ni
sa kini majt burg ju un qaq kom vetmi
edhe hala G hala neper rrug edhe nshi
rruga ka rrespekt na i jepum dashni
kurr sjena vet vin gjith Gilan-G
neja per nat full kok edhe i

Ref.
So kurgjo pse tzit um njekin
So kurgjo pse jom ka heki
se gjinja dekin em preken lekin
a na pe shkelim (x3)

Blleki
Yeeeahh Fuck That shit Boy
sjon kta per loj
Bllek Moss shum Drog 92 pergjojn
qine nanen jem rrit me rrugen
se pshtyva fjalen ta qina hallen e dajen
ti po don ferrk be ta thirri mahallen
qifsha gjykaten qe 22 shok jon mshel tu mi majten
heki me kese gram edhe killa
veq a ka pare rrezikojm hina
malli i bardh thu kolumbiaa
don beef me neve ta bojna siriaa
tu qeth te berberi um shkon seria
me 20 SaNaKsA mhuppi be shpija
thojn qe e theva i myti lakmia
e pi sho kta pidha wanna be me a

Ref.
So kurgjo pse tzit um njekin
So kurgjo pse jom ka heki
se gjinja dekin em preken lekin
a na pe shkelim (x3)


Ky tekst u dërgua nga Ekipazez
Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet