Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki - Marok

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marok".
3. Video është e këngës "Marok", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki - Marok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Blleklist"

Komente

Asnjë Koment

28/11/2018

2018-11-28T13:02:07+00:00se po panikoni se vi veq po luj soni
boma buken gati reperat mi fergoni
sun perbihna besomni kur thoni qe ju vrani
qa kari je urtu ti na ekipa nuk folmi
bllekii leki po vje vet te gjepi
qa qini ju une se preki
ti po qo ferrka me tshpis amo tshpis
jon tu mshefen prej shteti
do gjith e bojn qa menojn
do desin e se din qa dojn
ata na presin dojn me dit qa bojm
moti ja kisha shti qelsin po nuk jon ka mlojn

yeah f**k that fake shit jaran
ti se din se qysh o me marr pare haram
njerzt e mi tbojn kurban
e tmarrin tgjujn nautoban hu

ref 2x
marok marok hashish marok
bablok bablok thirrem bablok
marok marok hashish marok
bablok bablok thirrem bablok

yea f**ked up life style
gjith e boj nervoz apet ajo mjep smile
nese un tkom dost krejt per ty i qoj najer
jo nuk ka mat fort veq na koft perhajr

hala majr punt e din kta hejtera
un i qeli hunt ktam i shkelin veq ferkemat
bizi sum le unt paret mvin shpejt te dera
zemren e kom tmadhe kejt pom thojn tu rrit nera
o veq po shkon tu mu rrit vlera
hat trick me ni kam ti daj 3 repera
ekipa midis vere me gjampera 15
per ni nat ken tu mdek shum havera yea

yeah f**k that fake shit jaran
ti se din se qysh o me marr pare haram
njerzt e mi tbojn kurban
e tmarrin tgjujn nautoban hu

ref 2x
marok marok hashish marok
bablok bablok thirrem bablok
marok marok hashish marok
bablok bablok thirrem bablok


Ky tekst u dërgua nga Leart10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet