Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blleki - Neve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Brrrr... Blleki
Aa prite prite fol qa e ki hallin qite
Mpaqe ka me ne hajde hype
Fuck ligji f**k shtetit
Bile frig t'shpis mthan je bo sikur beki beti (bllek)
90,000 vollt ti shkepi sa her qe e preki (yeah)
A qajo femna jot deki prej lezetit (yeah)
Edhe planet i kom ma tmira se Drake (yeah)
Hee check blleki
Tu la pare si maqin shum reshta po vin
Nese dokna qe sjom mir full jom medicin
Tepër tepër jom i qet po shperthej si min
E sa her qe po dal e shtoj sigurin (brrr)
Le ta nin (brrr) ninxhat e zi
Kurxho nuk kom pas po pas kom me lon ta pin
Veshur si përzi po haverat si përzi
Veç jom tu i përzi kurva me (iii)

Ref x2
E qa na ha be neve se ti a e theve
E dina ket sken ye (ouu)
E qa na ha neve se ti kën e rrehe (woow)
E klikimet e bleme
E qa na ha be neve se ti a e theve
E dina ket sken ye (ouu)
E qa na ha neve se ti kën e rrehe (woow)
E klikimet e bleme

El ziuuuuu hajde tash përbihu
Zemër ti nihu ktu mas miri be
Mshele derën be krejt o përnime
Ti a nuk e she (aaaa) check
Edin kit ekipa jena hasta mosna
Boni tripa se ju vi me maska poska
Hala tipat që ti nxo jon fansa fansa
Une killat i kum majt me çanta çanta
Po qes tym ma shum se bagla f**ked up
Me ti kallxu ty situatat non stop
Tu i hek e tu i mat trap non stop
Skena pas dhe skena me pas plag
Ama kena arm e di që nuk ki ma t'qart
Qa po foli o me fakt çdo pun e kry shum sakt veç
Po shkojna nalt hajrli koft mos e nal
So normal po normal që so normal
Tu i vra s'thom mfal (mfal,mfal)

Ref x2
E qa na ha be neve se ti a e theve
E dina ket sken ye (ouu)
E qa na ha neve se ti kën e rrehe (woow)
E klikimet e bleme
E qa na ha be neve se ti a e theve
E dina ket sken ye (ouu)
E qa na ha neve se ti kën e rrehe (woow)
E klikimet e bleme
Edin kit ekipa jena hasta mosna
Boni tripa se ju vi me maska poska x3


Ky tekst u dërgua nga  Agan95Blleki
Publikimi: 28/11/2018


Blleki - Neve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neve".
3. Video është e këngës "Neve", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blleki:


Komente 0