Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blleki - Po Du Mi Pa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du Mi Pa".
3. Video është e këngës "Po Du Mi Pa", por nuk këndohet nga Blleki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blleki - Po Du Mi Pa  (Feat. Lyrical Son)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Blleklist"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lyrical Son

28/11/2018

2018-11-28T13:00:39+00:00Verse 1 - Blleki
Gjith um kan than mu harami
Tashti po thojn qe hallall o evladi
Bima do gram kqyre qysh bohet bandi
Jom tu spliffirat edhe ma shum se mandi
OOO ZOT O ZOT
Zgate veq paqum shnet
Bitchat i pafshum n’kar
E kejt hejterat tu dek
BRRRRR
Po shkon qaq posht
Thoba saj token pe prek [3X]
Shum la mbresa
Jom i avansum si testa
Jo dost une nuk di mu nal
Si me eskalu protesta
Ku pej plaki del gjaki
T’hin gjinja per oxhaki
Zemra e vogel pe don t’madhin
Shkojna e marrim
Shum flex shum flex yeahh
Ajo po don veq seks yeahh
Ti a e di i vesht qa jom
I zi e la me pi ness yeahh [2X]

Ref
Boyy
Pom pelqen qysh po tingllon ky sen
Ton diten prap pe kthen
I sayy uhhhh
Po shkelqen si per inatin tem

Po du mi pa P.I.N.T e Bllekin
P.I.N.T e Bllekin
KON
Ekipen e zez bi**h [2X]

Verse 2-Lyrical Son

Si te shohin ftyren reflektoj
Bole si ti bole ami ti afroj
Veq i ndrrojna rolet nuk e diskutoj
Edhe e kom thy pasqyren se po xhelozoj
DAMNN
Dhipi me ni vi boni shpagen
Une hi n’rol meniher e nxerri shpaten
Mos u nal GO GO perdor imagjinaten
Bonu queen GO GO hajde luj karten
Zemer hajde ka t’knaqem
Rrim n’tem t’njejt edhe nuk e ndrrojm faqen
Mos um gjuj me gur se me veti e kom prraqken
Veq dyt e bojm plaqken
CHILL
Rabi o ilaqi
S’muj me lan ma shum se daji o Thaqi
Telefoni pom fishllon sikur filikaqe
SIKUR FILIKAQE

Ref

Boyy
Pom pelqen qysh po tingllon ky sen
Ton diten prap pe kthen
I SAY UHHHH
Po shkelqen si per inatin tem

Po du mi pa P.I.N.T e Bllekin
P.I.N.T e Bllekin
KON
P.I.N.T e Bllekin
Ekipen e zez bi**h

Shum flex shum flex yeahh
Ajo po don veq seks yeahh
Ti a e di i vesht qa jom
I zi e la me pi ness yeahh [2X]

Po du mi pa P.I.N.T e Bllekin
P.I.N.T e Bllekin
KON
P.I.N.T e Bllekin
Ekipen e zez bi**h [2X]


Ky tekst u dërgua nga Bl1ndd
Më Shumë Këngë Nga Blleki:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet