Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Blodi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Nëntor 2019, Blodi publikon videoklipin "L’Immortale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dora

Slitta

J.B.

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

Diti-G

I Panjohuri


Tags: Blodi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet