Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blond Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Blond Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2018, Blond Krasniqi publikon albumin "Live 2018". Blond Krasniqi ka njoftuar se më datë 4 Gusht 2018, do publikojë videoklipin "Simpati". Më datë 4 Gusht 2018, Blondi publikon videoklipin "Simpati". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss. Më datë 27 Dhjetor 2018, Blond Krasniqi publikon videoklipin "Dashuri". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 16 Korrik 2019, Blondi publikon videoklipin "Yarim", n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

On Records

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment



Live 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Omar

Arsen Mani

Flakron Voca

Egzon Bajra

Hakif Krasniqi

Amir Rexhepi

Reli Mborjes

Lorik Kasapolli

Krenar Krasniqi

Naim Smakolli (Nimi)

Tags: Blond Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet