Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody Skies - Heronjtë Klithin Së Largu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dhimbje përleshje plumba dhe heshtje
nënat fëmijët lotin kanë veshje
heronjtë për së largu
klithin shpirt tharë
për dhe dhanë jetën
shpresa është vrarë!

Lëkurë kalbur fytyrë tallur
teshur gërricur e këmbëzbathur
heronjtë për së largu
klithin shpirt tharë
për dhe dhanë jetën
shpresa është vrarë

Vatër vetmuar shpirtra shtegtuar
heshtra pa tretur vorre harruar
heronjtë për së largu
klithin shpirt tharë
për dhe dhanë jetën
shpresa është vrarë

Penë e pabojë kartë e pashkrojë
histori shojtur rrënjët pa mblojtur
heronjtë për së largu
klithin shpirt tharë
për dhe dhanë jetën
shpresa është vrarë


Bloody Skies - Heronjtë Klithin Së Largu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heronjtë Klithin Së Largu".
3. Video është e këngës "Heronjtë Klithin Së Largu", por nuk këndohet nga Bloody Skies.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloody Skies:


Komente 0