Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

Komente

Asnjë Koment

04/06/2017

2017-06-04T17:00:04+00:00E thirri ntelefon,
Kur dita mbar nuk shkon
Ktu ndjenja qe kom mrena
wetem ti po mi kupton
E nese nuk e qel
Na po shkrujn ne whatsapp
Veq ty un tkom ne mene
dije Edhe kur jom on tap
Se ma kupton krejt botes
Skam nevoj me tu shpreh
Me ty e shijoj jeten
Se gjithqka qe du un ke ...
E tjert veq po folin
Edi qe kan inati ,
Kush nuk o si ne,
se ju ka dal afati
Afati afati e di qe ka kalu
Inati inati keq e ka mbulu
Se vet une jom princ
Dhe ajo o princesh
Ju jeni posht zero nkrahasim
Bash kunder nesh Hahha
...
E nese ti nuk don
Apet ty nuk ta prishi ..
Na skem limite
nuk e dim qa o finishi ...
Bota osht e vogel
kunder dashnis qe na dy kena
Bashk e prekim qjellin
si shqiponja me dy krena
Ikena ikena qatu qe ju si kini
I blena i blena edhe ju kur sun i bleni
Se pasunija svlen
Kur se ki ati qe don
Une i kom kejt po
per mu ajo mjafton...
Afati afati e di qe ka kalu
Inat inati shum keq e ka molu
Une edi qe jom princ edhe ajo o princesh ju jeni posht zero bash kunder nesh HAHAHA


Ky tekst u dërgua nga Arlinda DashefciKartolina (2)

4
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bloody:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet