Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody - Tkom Jet (Feat. Nita Rechi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  37Nita Rechi:
Se t'gjitha ty ti fala se veç ty unë t'kom jet
Veç ty unë t'kom jet
Veç ty unë t'kom jet
E me dasht kurrë su nala se të dua vërtet
Te dua vërtet
2x

Bloody:
Zemra gjeti çka don
Se kam gjithçka un me to
Nuk du me ni për tjera
Veç për ty unë kam koh,
Nëse nuk jena bashk thatsin
Apër e ndjej
Veç nji fjalë e jotja
Mbon që botën mbrapsht ta kthej

M'kompleton kejt ça du
Më mjafton kur je me mu
Se s'ma nin më mu për tjera
Je gjithçka që kam kërku
Ty s'ta nin ça thojn për mu
Se ka kjo bot plot hater-a

Nita Rechi:
Zemër më mjafton ti
Zemër më majfton ti
You make me feel so high

Se t'gjitha ty ti fala se veç ty unë t'kom jet
Veç ty unë t'kom jet
Veç ty unë t'kom jet
E me dasht kurrë su nala se të dua vërtet
Te dua vërtet
2x

Bloody:
Dashnija s'do veç fjalë
Dashnija do dhe vepra
Tut dasht kurrë s'jom nal
Se koha me ty kejt ja vlejka
Me ty gjithçka lulëzon
Me ty kurgjo s'o that
Dashnin unë që ta jap
Unë dyfish e marrë prapë

M'kompleton kejt ça du
Më mjafton kur je me mu
Se s'ma nin më mu për tjera
Je gjithçka që kam kërku
Ty s'ta nin ça thojn për mu
Se ka kjo bot plot hater-a

Nita Rechi:
Zemer më mjafton ti
Zemer më mjafton ti oh
You make me feel so high

Se t'gjitha ty ti fala se veç ty unë t'kom jet
Veç ty unë t'kom jet
Veç ty unë t'kom jet
E me dasht kurrë su nala se të vërtet
Të dua vërtet
2x


Ky tekst u dërgua nga Arlinda Dashefci   Albafi23Bloody
Featuring: Nita Reci
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/12/2017


Bloody - Tkom Jet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tkom Jet".
3. Video është e këngës "Tkom Jet", por nuk këndohet nga Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

2
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bloody:


Komente 2