Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody - Dasem Tmadhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na erdh dita edhe neve sonte nuse mari shpi u gzu nona dhe baba kqyrja lotet qe kan nsy mezi priten me ardh kjo dit sa shum gzime jom tu pa lypa ne gjith boten po si ty nuk gjeta jo zemra flak tash mu pom qet pa e kall jo nuk kem qare sa e bukur dukesh nuse si shqiponja 2 krenare boni nones temena hajde merja babes doren qiti kafe krejt shoqnis mos harro me vnu kuroren Se ti je bi prej shqiptari un per ty do cesh allti le ta mer vesh e gjith bota sot ne nuse marim shpi hajt let qohet krejt shoqnia gjithve nvalle du mu pa sot mbardon dhe beqaria na erdh dita edhe na le ta mer vesh e gjith Struga qysh po krisin ktu tupanat sot me qef po bojna dasem lej lej tpasin krejt dushmanat valon shqipja ne flamur edhe vallja hiq mos ndalet spo du lot un me tpa nsy se per tu i shemb dhe malet pjesa 2 Tezja halla daja hiq mos ndalen tu kercy po martojn ma tmirin nip kqyrua gzimin qe kan nsy po bojm dasem me tradita qysh e bon sot veq shqipatri krejt shoqnia po rrin nkom kush pe hek vallen i pari E ti krejt si drita hones po shkelqen sonte nket nat mezi prita me ardh dita ty tkom mrekullin e 7-t Sa shum onderr e kom pas n'fustan tbardh ty me tpa veshun per merzi ktu nuk ka vend sa mir dukesh kejt tu keshun hajt te hekim bashk ni valle veq per gzime edhe hare tash festojm ni dasem tmadhe krejt po bojn sot lum per ne mir se erdhe ne shpin ton ty te pritem si mas miri faleminderit bab e non per krejt tmirat ju thot biri me ty zoti mu mbekoj deri nfund bashk ta cojm jeten me askend un ty ste ndrroj se te du ma shum se veten coni gotat te gjith nalt per ne dy krejt boni gzuar se tash erdhi dhe momenti na pi ndrrojm unazat nduar.


Ky tekst u dërgua nga TeyeBloody
Publikimi: 05/08/2018


Bloody - Dasem Tmadhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasem Tmadhe".
3. Video është e këngës "Dasem Tmadhe", por nuk këndohet nga Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloody:


Komente 0