Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody - Mendimet 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

I'm gonna love you through the end of my life
3x

Jam tu shif ideal, me vepra, jo me fjalë
Dashni me plot kuptim,
kejt lakmin e patëm marrë
Ala nuk po besoj, se s'muna me t'harru
Ala të kam në zemër edhe pse ti s'je me mu
Ça kam dasht, ma ke dhën
Ça ke lyp, aty jam kën
Shumë kam dasht me pas unë fmi
Veç ty me t'thirrin nën
Po kjo jet po t'godet
Bash aty ku ti se pret
Në çdo vend që kena bashkë
S'jam me ty tash jam unë vet

A po m'don a m'urrën?
A m'kujton apo s'ta ndjën?
Nëse bjën mend ty për mu
E din vendin ku t'm'gjën
Dhe me pas unë një mundësi
Krejt at koh prapë me kthy
Kam provu tjetër me dasht po s'muj me dasht atë si ti

I'm gonna love you through the end of my life
2x

Sot, dije, dhe nesër
Asgjë nuk o më njejt
Mendimet ditë për ditë
Mos ën tjetër je tu flejt
Nëpër vendet ku ken bashkë
Sot jam vet e s'jam me ty
Në çdo rrugë që po kaloj
Shpesh mendoj mos je ti
Ti je kon
S'ka për mu
Kuptim ndryshe paska jeta
Tash pa ty kurgjë s'ka vlerë
Çdo fjalë e jona mbetesh n'letra
Nuk po du iç më shumë
Veç nji herë pak mu pa
Me ta thon që zemra jeme t'njeta ndejna ala ka

A po m'don a m'urrën?
A m'kujton apo s'ta ndjën?
Nëse bjën mend ty për mu
E din vendin ku t'm'gjën
Dhe me pas unë një mundësi
Krejt at koh prapë me kthy
Kam provu tjetër me dasht po s'muj me dasht atë si ti

I'm gonna love you through the end of my life
2x

A po m'don a m'urrën?
A m'kujton apo s'ta ndjën?
Nëse bjën mend ty për mu
E din vendin ku t'm'gjën
Dhe me pas unë një mundësi
Krejt at koh prapë me kthy
Kam provu tjetër me dasht po s'muj me dasht atë si ti

I'm gonna love you through the end of my life
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Vazhdim: Bloody - Mendimet
Bloody
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2019
Teksti: Bloody
Orkestrimi: Bloody
Video Produksioni: Urban Graphics
Mix Master: Irkenc Hyka / Jo Jo


Bloody - Mendimet 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendimet 2".
3. Video është e këngës "Mendimet 2", por nuk këndohet nga Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloody:


Komente 0