Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody - Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Bloody
It's ya boy
Again again and again 'gain

I just wanna make you mine
I just wanna feel you
'Cause my body and my soul want you tonight
Aj aj
2x

Nuk kalon dita
Nëse s'shoh ty
e gat o nata
Nëse s'jom me ty
Sa shum kan fol tjerët që ti mos me kon me mu
E kam dit fort mire që ti mu m'ke besu
Ta du at zemër
Ta du at sy
E vetmja femën
Jo s'ka si ti
Edhe n'Google nëse lypi jo nuk kom me gjet
Ti je e vetmja femën që m'ke bo të ndihem mbret

Ti plotsove gjitha vendet që i pata bosh
Ti u bone e vetmja femën që kem mu me m'josh
Se jena real, s'jena fake
Për ato që kan hate
Tjerët don mu kon si na, po si na nuk bohen njejt
O

I just wanna make you mine
I just wanna feel you
'Cause my body and my soul want you tonight
Aj aj
2x

Me ty botën po du me shetit un tash
Kurr nuk bona pishman zemrën që ta dhash
Çka thon zemra jote vetëm ti ma thuj
Se ti fali kejta dhe ata që s'muj
Po kurgjo s'po ma nin
Veç me t'pa ty tu kesh e
Bashkë e çona rich dhe kur n'xhep nuk kena cash
E nëse jena larg
Në zemër jena ngat
Dashnin e kena t'madhe pa limit e pa afat

Ti plotsove gjitha vendet që i pata bosh
Ti u bone e vetmja femën që kem mu me m'josh
Se jena real, s'jena fake
Për ato që kan hate
Tjerët don mu kon si na, po si na nuk bohen njejt
O

I just wanna make you mine
I just wanna feel you
'Cause my body and my soul want you tonight
Aj aj
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Bloody
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/08/2020
Teksti: Bloody
Orkestrimi: Bloody & Irkenc Hyka
Video Produksioni: Urban Graphics


Bloody - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bloody:


Komente 0