Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloody - Amore Mio Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Amore mio
2x

Ti je gjysma tjeter e zemres qe un kam e boten me ta dhon ty nuk mjafton
Prej momentit qe t'kom pa
E kom dit qe ka diqka e kto ndjenja mrena cdo dit mi shton
Nuk po du me majt sekrete, jam ka t'du ty vec per vete
Le ta din kta tjert, mu hic nuk po m'pengon
Le t'na shohin ne cdo shtete si nji shembull i ksaj jete
Se dashnia per ne dy jo ktu s'mbaron
S'du me t'pa ty tu vujt se dhe zoti n'ket jet per mu ty t'ka rujt
Yeah, yeah, yeah
E me ty s'du me lujt, s'du me t'hup me kon dashnia e tjeterkujt
Se ti je, je

Amore mio, amore mio
Se ti je dashnia e jetes qe e du, du, du, du
Amore mio, amore mio
Deri n'fund ket jet me ty po du me qu, qu, qu, qu
2x

Un nuk jam Romeo, as ti nuk je Xhuliet
E dashnin qe na dy kena nuk o njeri qe e vret
E sa her qe tjert po folin, kejt po dojn na me na nda
Xhelozia o tu i myt qe s'e bojn jeten si na
Un me ty do t'jem gjithmon
Bash ai njeri qe ti don
Me ti dhon kejta qa kom, me ti dhon kejta qa kom
Nese diqka ty t'mungon, mjafton nji fjal ti me m'thon
Un aty gjith kam mu kon, un aty gjith kam mu kon

S'du me t'pa ty tu vujt se dhe zoti n'ket jet per mu ty t'ka rujt
Yeah, yeah, yeah
E me ty s'du me lujt, s'du me t'hup me kon dashnia e tjeterkujt
Se ti je, je

Amore mio, amore mio
Se ti je dashnia e jetes qe e du, du, du, du
Amore mio, amore mio
Deri n'fund ket jet me ty po du me qu, qu, qu, qu
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Bloody
Publikimi: 12/05/2023
Teksti: Bloody
Video Produksioni: Urban Graphics
Beat/ Mix & Master: Edlir Begolli
Hairstyle & Mua: Dritan/ BynoreeBloody - Amore Mio
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amore Mio".
3. Video është e këngës "Amore Mio", por nuk këndohet nga Bloody.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloody:


Komente 0