Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bloodychuck

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Emri i Vërtetë:
  • Richard Sadiku
BIOGRAFIA: Bloodychuck është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Richard Sadiku, i ashtuquajturi Bloodychuck, eshte nje producent majft i talentuar, i cili ka bere disa mixtape me repera te famshem amerikane dhe nga vende te tjera. Vetëm një njeri me pasion, dëshirë, vullnet të madh dhe me zemër luani mund të bëjë freskimin e historisë së Shqip-Hop-it. Trefish është fakti më i madh që ky njeri ka këto cilësi që të arrijë të shtoj edhe disa shkronja në historinë e hip-hopit tonë. Më datë 29 Prill 2011, Blood...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtareHip-Hop Me Ngjyra T'gjalla (2012)

Trefish Greenzone (2011)

Trefish (Part2) (2011)

Trefish (Part1) (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Oran G

Agon Nimani

Niku

Sony NRG

Bigg V

Legjenda

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Gjyks

Kacho

Tags: Bloodychuck, Richard Sadiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet