Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bloodychuck - Kam Ca Shqipe (Feat. Të TanëT)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Posht lart lart posht
Mbaje koken se ty ka losh
Bezzi njihet ane mban
Ata e duan dhe ne Tiran
Jan ca shqipe ne Vlor qe ta bojn jeten terror
Kam ca shqipe ne Fier te godasin menjher
Kam ca shqipe ne Berat qe ta len trupin sakat
Kam ca shqipe mu ne Durs qe te varin posht ures
Kam ca shqipe ne Tropoj arm plot lloj lloj
Kam ca shqipe n'Peshkopi shit drog ha pi
Kam ca shqipe ne Prishtin t'plas trut nduar t'bin
Kam ca shqipe mu ne Shkup tri veta rrim ngrup
Kur um them Bezzi ju thoni e ndezii
Bezzi e ndezi Bezzi e ndezi
kur un them eksell ju thoni in a hell
pershendeshim gjith shqipetare anemban kudo qe jan
po e ndez po e pi per ata qe jan te tanet
mos kujto se po ndaloj mos kujto se po mbaroj
ky esht thjesht fillimi ne kte gje e pramtojm
ooo shit kush ka ardh prap ne qytet


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBloodychuck
Featuring: Të TanëT
Publikimi: 29/04/2011


Bloodychuck - Kam Ca Shqipe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Ca Shqipe".
3. Video është e këngës "Kam Ca Shqipe", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:


Komente 0