Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Blue String Band

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Blue String Band është një grup artistësh i njohur. Në Janar 2003, Blue String Band marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2003 me këngën "Tirana Blues". Më datë 2 Tetor 2007, Blue String Band publikojnë videoklipin "Thuaji Te Dua"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

North-West Side

Bardh E Zi

Ura Vajgurore

Infinit Crew

Commandos (Og)

Day Shift

Ksb

R.A.G

Proka

Jehona E Osumit Berat

Tags: Blue String Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet