A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Bluetones - Nuk Ankohem


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/06/2013

2013-06-16T10:44:02

Participating in

Top Fest 10


NUK ANKOHEM

ZGJOHEM HERET , NUK KAM GJUME
POR S'DI PSE ZGJOHEM
KUR NUK KAM PUNE
QDO DITE ESHTE E NJEJT
NUK MUNDEM ME FLEJT
KESHTU JAM UNE

RRUGEVE TE QYTETI ,NJEREZ PLOTE
ECIN,VRAPOJNE NUK SHKOJNE ASKUND
E KU TE SHKOJNE
KUJT TI TREGOJNE
QE NUK KAN PUNE

NJEREZIT ME THONE
SHUM PO GABON
KENDO KESHTU
ASHTU PSE S KENDON
KJO KOKE E FORT SI BINDET ASKUJT
ASKEND SE DEGJON

UN NUK ANKOHEM
MUND TE JET ME KEQ
SE PAKU AJRI ESHTE PA PAGESE
ENDERRAT PA PARE
SHPREHJE E LIRE....JO
NUK KAM ANKESE


Lyrics submited by anonimus


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019