Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bnassty

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Blerton Krasniqi
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Bnassty është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Blerton Krasniqi eshte artist i ri jo shume i njohur, tekstshkrues, i njohur me pseudonimin Bnassty. Karriera e tij filloi ne fillim te vitit 2015. Ai publikoi ne vitin 2015 dy kenge, fillimi i karrieres me bashkpunimin e Wiz Art - E Ditem dhe me pas kenga me Eliotin - Sje mo me mu. Ne vitin 2016 ai ishte me aktiv, ku kishte vetem kenge solo. Kenga e pare qe publikoi ne vitin 2016 ishte kenga e titulluar Posht, e dyta : Nuk Shkon, e treta: Bejb, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bnassty, Blerton Krasniqi

Komente 2