Më mbaj mend (për 1 muaj)

Boemet - Boemja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Xhimi Hendriksin e adhurove
Xhenis Xhoplinin e kopjove
me drogë hashish manipulove
dashnorin e tradhtove

Ishe boheme e vërtetë
ishe boheme e vërtetë
ishe boheme e vërtetë
ishe boheme e vërtetë

Babën,nënën nuk i dëgjove
herët në shkollë fare nuk shkove
nga shoqëria u largove
vehten e shkatërrove

Ishe boheme e vërtetë
ishe boheme e vërtetë
ishe boheme e vërtetë
ishe boheme e vërtetë

Ndër të parat ne disko shkove
ishe e mitur dashurinë e shijove
në 15 vjet edhe abortove,
mëhallën e tranove.

Ishe boheme e vërtetë, hej, hej
ishe boheme e vërtetë, hej, hej
ishe boheme e vërtetë, hej, hej
ishe boheme e vërtetë


Ky tekst u dërgua nga dalipiBoemet
Publikimi: 15/01/2011


Boemet - Boemja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boemja".
3. Video është e këngës "Boemja", por nuk këndohet nga Boemet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Boemet:


Komente 0