Më mbaj mend (për 1 muaj)

Boemet - Do Të Kthehem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ti shkruajm emrat dikun qe
nje dite do ti lexojme
e une ty te mungoj
me fal per kete gje,se nje dite do te kthehem
e do te mar ne perqafim e kur sdo te ik

E mbyllur je ne dhome,e veshur ne te zi
mendjen e ke tek un,e mendon se ç'bej un
a do kthehem nje dite,apo ne kete pranvere
e di se ti me pret...

ref.
E ti mos qaj,por pusho
se kudo une qe te shkoj,
se ti moj zemra te dashuron
pra ti kete mos e harro...

E mbyllur je ne dhome,e veshur ne te zi
mendjen e ke tek un,e mendon se ç'bej un
a do kthehem nje dite,apo ne kete pranvere di se ti me pret...

ref.2
E ti mos qaj,por pusho
se kudo une qe te shkoj,
se ti moj zemra te dashuron
pra ti kete mos e harro...


Ky tekst u dërgua nga aidaBoemet
Publikimi: 17/09/2008


Boemet - Do Të Kthehem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Kthehem".
3. Video është e këngës "Do Të Kthehem", por nuk këndohet nga Boemet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Boemet:


Komente 0